Kufry i skrzynie stały się ostatnio modnym i pożytecznym dodatkiem do wnętrz. Możesz w nich ukryć przedmioty, których nie chcesz mieć na widoku. Nadadzą także Twojego wnętrzu wyjątkowego charakteru. Kufry i skrzynie możesz odnaleźć w sklepach budowlanych, w sklepach internetowych a także znaleźć na targach staroci, wszystko zależy od tego czego poszukujesz i jaki styl będzie pasował do Twojego wnętrza.

Do wielu wnętrz będą pasowały drewniane skrzynie i kufry. Nadadzą pomieszczeniu nieco surowego i naturalnego charakteru. 

Na targach staroci z pewnością znajdziesz coś ciekawego i nietuzinkowego, częstą ozdobą wnętrz są stare kufry podróżne. Są one bardzo charakterystyczne i nadadzą pomieszczeniu nostalgicznego klimatu. Jeżeli motywem przewodnim Twojego wnętrza jest styl vintage poszukaj kufrów i skrzyń na targach staroci lub na aukcjach internetowych. 

Kufry czy tez skrzynie siedziska możesz zakupić w sklepach budowlanych lub tych z dodatkami do aranżacji wnętrz. Ostatnio dużym powodzeniem cieszą się rozwiązania, w których ukryjesz swoje skarby a dodatkowo posłużą Ci jako siedzisko. Często możemy je spotkać w przedpokoju, gdzie jednocześnie stanowią idealny schowek na buty. 

Możesz także skorzystać z drewnianych skrzynek na owoce. Plusem takiego rozwiązania jest to, że w każdym momencie możesz je dowolnie pomalować i zaaranżować. Takie skrzynie możesz także obłożyć przeźroczystą folią i stworzyć miejsce dla Twoich roślin. 

Kufry i skrzynie mogą Ci posłużyć także jako komody, nie dość, że zmieścisz w nich dowolne przedmioty, np. poduszki i koce to możesz na nich postawić  także  elementy ozdobne. 

 Decydując się na taki dodatek do wnętrz jak kufry lub skrzynie możesz skorzystać z gotowych rozwiązań lub dowolnie zaaranżować te przedmioty, wówczas z pewnością nadasz wnętrzu indywidualnego charakteru. Skrzynie i kufry mogą stanowić jedynie element ozdobny bądź być też pożytecznym elementem, w którym schowasz różne przedmioty lub posadzisz na nich swoich gości, kiedy zabraknie miejsc siedzących.